XL2596T-3.3E1
MFR.Part #
XL2596T-3.3E1
JLCPCB Part #
C74185
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 150kHz 2mA 3.3V 3A 4.5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS