X9127WV-20B-9TSNRE
MFR.Part #
X9127WV-20B-9TSNRE
JLCPCB Part #
C2884247
Package
Plugin,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x20P 20 20P 30.03mm 500V Brass PA9T Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.27mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS