X1503WRS-02-4TV01
MFR.Part #
X1503WRS-02-4TV01
JLCPCB Part #
C917523
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5mm 150V 1x2P 2 2P 3A 6.75mm Black Brass PA4T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS