X1251WRS-11HF-LPSW
MFR.Part #
X1251WRS-11HF-LPSW
JLCPCB Part #
C706963
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+110℃ 1 1.25mm 11 11P 1A 1x11P 4.35mm 4.85mm 50V Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS