X4612WV-03I-C40D28-E60
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X4612WV-03I-C40D28-E60
JLCPCB Part #
C2883056
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.8mm 250V 2mm 2mm 2x3P 3A 4mm 6P Black Brass Double Molded Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2mm Pin Headers ROHS