X05A255LK12G
MFR.Part #
X05A255LK12G
JLCPCB Part #
C7461935
Package
P=0.5mm
Description
-40℃~+125℃ 0.3mm 0.5mm 12P 2.55mm 500mA 50V Bottom Contact Copper alloy Gold Hinged Lid Surface Mount, Right Angle P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS