U233-091N-1BLPC15-F2
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
U233-091N-1BLPC15-F2
JLCPCB Part #
C2880597
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5A 100V 15mm 9P Female Through Hole Type-A 插件 USB Connectors ROHS