SW-200D-10T20G3
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
SW-200D-10T20G3
JLCPCB Part #
C2914015
Package
Plugin
Description
100,000 cycles 12V 20mA 3.4mm 插件 Vibration Sensors ROHS