X10B25U20T
MFR.Part #
X10B25U20T
JLCPCB Part #
C500198
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1mm 2.5mm 20P Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin Top Contact SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS