DC-017-2.5A-2.0
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-017-2.5A-2.0
JLCPCB Part #
C500098
Description
-20℃~+70℃ 2.5A 24V 2mm 6.2mm DC Power Jack Through Hole 插件 DC Power Connectors ROHS