C822J104J60CB0A
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C822J104J60CB0A
JLCPCB Part #
C2979703
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS