C6AQ1405JB00550
MFR.Part #
C6AQ1405JB00550
JLCPCB Part #
C3025137
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
300V 4uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS