C3D2K505KB00C00
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C3D2K505KB00C00
JLCPCB Part #
C2979677
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 5uF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS