C42Q2474K6FC450
MFR.Part #
C42Q2474K6FC450
JLCPCB Part #
C328767
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS