C42Q2155K9WC000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C42Q2155K9WC000
JLCPCB Part #
C18213550
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 305V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS