C3D3A256KF0A382
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C3D3A256KF0A382
JLCPCB Part #
C5180366
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 25uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS