C372J225KBSY350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C372J225KBSY350
JLCPCB Part #
C2840815
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 630V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS