C33G2123K60C000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C33G2123K60C000
JLCPCB Part #
C5349311
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 12nF 400V ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS