C242G222K20A201
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C242G222K20A201
JLCPCB Part #
C401278
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.2nF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS