C242G222K20C350
MFR.Part #
C242G222K20C350
JLCPCB Part #
C2979638
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 400V Metalized Polyester Film Capacitor ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS