C222J334K60Y350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C222J334K60Y350
JLCPCB Part #
C280338
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS