XFHCL11-2R2M
Extended
Manufacturer
XFMRS
MFR.Part #
XFHCL11-2R2M
JLCPCB Part #
C3223540
Package
SMD,11.5x10.3mm
Description
12A 2.2uH 25.5A 9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10.3mm Power Inductors ROHS