PZ508V-11-07P-H25
MFR.Part #
PZ508V-11-07P-H25
JLCPCB Part #
C41355719
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.5mm 3.5mm 5.08mm 7A 7P 8mm Brass Pin Header Through Hole 插件,P=5.08mm Pin Headers ROHS