PZ127VS-12-04-H10-A38
MFR.Part #
PZ127VS-12-04-H10-A38
JLCPCB Part #
C5159999
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2x2P 3.8mm 4P Brass Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS