PZ508R-11-12P-H25-FW
MFR.Part #
PZ508R-11-12P-H25-FW
JLCPCB Part #
C46596016
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12P 1x12P 3.5mm 5.08mm 6.3mm 7A Brass Pin Header Right Angle Push-Pull,P=5.08mm Pin Headers ROHS