PZ127V-12-14-H20-0780
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ127V-12-14-H20-0780
JLCPCB Part #
C51889462
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.8mm 14P 1A 2 2mm 2x7P 3mm 4mm Brass Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS