PZ254V-22-06-A30-2100
MFR.Part #
PZ254V-22-06-A30-2100
JLCPCB Part #
C49056291
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3A 3mm 3mm 6P Black Brass Double Molded Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS