PZ254V-22-04-A60-3000
MFR.Part #
PZ254V-22-04-A60-3000
JLCPCB Part #
C49056277
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2 2.54mm 2.54mm 2x2P 3A 4P 6mm 6mm Black Brass Double Molded Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS