M2501VS-03P
MFR.Part #
M2501VS-03P
JLCPCB Part #
C520116
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6mm Brass PA9T Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS