PZ254V-21-03-A60-1900
MFR.Part #
PZ254V-21-03-A60-1900
JLCPCB Part #
C46971109
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 1x3P 2.54mm 3A 3P 3mm 6mm Black Brass Double Molded Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS