PZ127V-12-12-H10-0680
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ127V-12-12-H10-0680
JLCPCB Part #
C51889443
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.8mm 12P 1A 1mm 2 2x6P 3.4mm 4mm Brass Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS