PM396V-11-07-H889
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM396V-11-07-H889
JLCPCB Part #
C48603674
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.8mm 3.96mm 7A 7P 8.89mm Brass Square Hole Through Hole Top Plugin,P=3.96mm Female Headers ROHS