M1255RS-30P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M1255RS-30P
JLCPCB Part #
C501337
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x30P 2.6mm 30 30P 42.45mm 5.7mm Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector