PM254V-12-34-H85
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM254V-12-34-H85
JLCPCB Part #
C46595992
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2x17P 3.2mm 34P 3A 8.5mm Brass Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS