MH254V-11-05-1196
MFR.Part #
MH254V-11-05-1196
JLCPCB Part #
C3015084
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 3A 3mm 5P Black Brass Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS