M3960V-06P
MFR.Part #
M3960V-06P
JLCPCB Part #
C492518
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 250V 3.96mm 6 6P 7A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS