M2545R-07P
MFR.Part #
M2545R-07P
JLCPCB Part #
C509144
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+130℃ 1 1x7P 2.54mm 250V 4A 5.9mm 7 7.7mm 7P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS