M1257RS-04P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M1257RS-04P
JLCPCB Part #
C541828
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x4P 4 4.3mm 4.9mm 4P 50V 8.25mm Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS