M1250V-04P
MFR.Part #
M1250V-04P
JLCPCB Part #
C481434
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.2mm 4 4.7mm 4P Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS