PZ396R-11-10P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ396R-11-10P
JLCPCB Part #
C46596002
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 3.96mm 6.3mm 7A 8mm Black Brass Pin Header Right Angle Push-Pull,P=3.96mm Pin Headers ROHS