M1250RS-09P
MFR.Part #
M1250RS-09P
JLCPCB Part #
C962337
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 16mm 1A 1x9P 3.7mm 5.25mm 9 9P Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS