SMB3Z220A
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMB3Z220A
JLCPCB Part #
C7441013
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.6kΩ 209V~231V 220V 3W 500nA@178V 8.5kΩ SMB Zener Diodes ROHS