SMA2Z3.9A
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMA2Z3.9A
JLCPCB Part #
C5455796
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2W 3.7V~4.1V 3.9V 30uA@1V 400Ω 5Ω SMA Zener Diodes ROHS