MBR10200L
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
MBR10200L
JLCPCB Part #
C5375274
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100uA@200V 10A 150A 200V 880mV@10A TO-220AC Schottky Diodes ROHS