GSA20N65E
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
GSA20N65E
JLCPCB Part #
C5455784
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.51nF@25V 190mΩ@10V 20A 210W 4V 650V 6pF@25V TO-220F MOSFETs ROHS