BT134-800E
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
BT134-800E
JLCPCB Part #
C5124097
Package
TO-252-4R
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.3V 1.7V 20mA 25A 25mA 4A 500mW 800V TO-252-4R Thyristors (SCR)/Modules ROHS