830003119B
Extended
Manufacturer
Wurth Elektronik
MFR.Part #
830003119B
JLCPCB Part #
C5922111
Package
HC-49S
Description
-10℃~+60℃ 130Ω 30pF 5MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS