WST2N7002A
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WST2N7002A
JLCPCB Part #
C2830888
Package
SOT-23N
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120pF 250mW 350pF 36pF 3V 60V 700mA 765mΩ@4.5V N-Channel SOT-23N MOSFETs ROHS