WSR25N20
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSR25N20
JLCPCB Part #
C719281
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5V 200V 25A 4.2nF 45W 60mΩ@10V 60nC@10V 75pF TO-220F-3 MOSFETs ROHS