WSR70P10D
Extended
Manufacturer
Winsok Semicon
MFR.Part #
WSR70P10D
JLCPCB Part #
C3015213
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 190W 2.5V 25mΩ@10V 26pF 388pF 4.23nF 70A 80nC@10V P-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS